Zvolte si typ nemovitosti

Naše služby

 • 1. Prodej nemovitostí

  Přemýšlíte, jestli je vhodná doba na prodej Vaší nemovitosti? Váš prodejní případ rádi posoudíme individuálním způsobem, na základě osobní schůzky. Více informací v záložce cesta obchodem.
 • 2. Pronájem a správa nemovitostí

  Nachází se Vaše nemovitost mimo Váš dosah? O Vaši nemovitost se postaráme, nájemce prověřujeme několika způsoby a můžeme zajistit i její správu.
 • 3. Právní služby

  Pro své klienty děláme vždy maximum, a proto nabízíme úvodní konzultaci v oblasti právních služeb, na základě které doporučíme vhodný postup. Víme, jak si poradit s nájemcem, který neplatí nebo nechce opustit nemovitost po ukončení nájemního vztahu. Našim klientům jsme mnohokrát pomohli s tímto a dalšími případy.
 • 4. Financování

  Je vaším snem vlastní bydlení a neznáte všechny Vaše možnosti financování? Pojďte se s námi nezávazně potkat a objevte možnosti, o kterých jste dosud nevěděli. Ať už jste zaměstnancem nebo OSVČ, nalezneme pro Vás vhodné řešení.
 • 5. Odhad ceny nemovitosti

  Potřebujete znát cenu své nemovitosti pro účel dědického řízení nebo finanční úřad? Připravíme pro vás odhad zdarma. Potřebujete certifikovaný odhad pro banku nebo majetkové vyrovnání. Rádi pro Vás tento odhad zprostředkujeme.
 • 6. Rekonstrukce na míru

  Spolupracujeme s dlouholetými partnery v oblasti stavebnictví a interiérového designu. Pomůžeme Vám s rekonstrukcí i návrhem interiéru. To vše za příznivou cenu, v dostupném termínu. Postaráme se o Vaši nemovitost i po skončení pronájmu. Zajistíme její revitalizaci, aby se znovu pronajala nebo prodala za co nejvyšší cenu.
 • 7. Poradenství zdarma

  Potřebujete poradit v oblasti prodeje/pronájmu nemovitosti, dědictví/darování, daní nebo investic? Našim klientům nabízíme poradenství zdarma u šálku dobré kávy.
 • 8. Přímý odkup nemovitostí

  Ocitli jste se v nelehké životní situaci a potřebujete peníze v co nejkratší době? Využijte naši nabídku přímého odkupu, nabízíme férové jednání.

Máte dotazy? Kontaktujte nás: