Zvolte si typ nemovitosti

Rezidence Spojovací

Hledáte cenově dostupné bydlení v širším centru Prahy?

Jste na správném místě. Představujeme vám poslední volné bytové jednotky v komorním developerském projektu, který byl zkolaudován v prosinci roku 2023. Benefitem umístění projektu je skvělá dopravní dostupnost do centra Prahy, zastávka autobusu je přímo před domem a stanice metra B Palmovka je vzdálená 5 minut jízdy autobusem. V blízkosti se nachází oblíbené obchodní centrum Harfa a dobře známá O2 aréna.

Ke každému z bytů náleží lodžie, balkón nebo prostorná terasa. Interiér bytů byl laděn do nadčasového a zároveň vkusného skandinávského designu. Velkoformátový obklad v šedém dekoru v koupelně, který si zamilujete. Radiátory na stěnách nehledejte, pro vaše pohodlí je ve všech bytech podlahové vytápění, které si můžete regulovat dle vaší nálady. Dále vás nadchnou velkoformátová okna, ale i francouzské balkónové dveře. Nechybí ani vstupní dveře s ocelovou zárubní o bezpečnostní třídě 2. Ve vybraných bytech je navíc umístěna rekuperace. Byty jsou připraveny k předání.


Konečná kupní cena je určena k jednání, přizpůsobíme se vašim přáním a potřebám. V závislosti na zakoupeném příslušenství se kupní cena může lišit. Cena sklepu od 150.000 Kč vč. DPH. Cena parkovacího stání od 650.000 Kč vč. DPH. Samozřejmostí je rychlé vyřízení hypotéky bez poplatků, za velmi příznivých podmínek.

Lokalita

Vysočany by se mohly stát v budoucnu „příštím Karlínem“. Autobusová zastávka je přímo před domem a stanice metra B Palmovka je vzdálená 5 minut jízdy autobusem. Naproti Rezidenci Spojovací se nachází prestižní gymnázium Jaroslava Seiferta. V dosahu je také O2 aréna, obchodní centrum Galerie Harfa, park Třešňovka, Welness Hotel Step, Saunový Svět Infinit, vlakové nádraží Praha – Liběň, supermarket Lidl a mnoho dalšího. Skvělá volby pro ty, kdo hledají zajímavou investici, ale i moderní bydlení.


Kde projekt najdete

Bc. Linda Petrášková MBA
telefon: 776 745 187
Martin Dvořák
telefon: 607 729 755

Máte dotazy? Kontaktujte nás: